تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای مبلمان چوب آهن
Dec 25, 2017

چوب Ironwood بسیار سخت است. تراکم خشکی گاز 1.1 ~ 1.33 است، میانگین آن حدود 1.25 است و به آب فرو می رود. مقاومت چوب زیاد است. با توجه به بافت سنگین و سخت چوب، به شدت متاثر شد، بنابراین مشکلات برش و ماشینکاری، به ویژه با استفاده از ابزار دستی بسیار دشوار است. اما برش دوار و تشکیل سطوح ماشینکاری برش دوار می تواند بهتر باشد. با توجه به وجود اجزای روغن، استفاده از کاغذ روغنی، محلول سدیم سودا و سایر روشهای سطح قبل از باندینگ، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر حشرات بالا، موریانه ها و سیلاب های دریایی نمی تواند مقاومت در برابر آفات داشته باشد که برای مواد مبلمان بسیار مناسب است.


درختان بزرگ نیستند، چوب حاوی روغن و اجزای تشکیل دهنده است و دارای روانکاری و پوشیدن است. بنابراین، آن را در جهان به عنوان مواد مکانیکی، لوازم و سایر مواد کاربردی نامناسب دارد. به خصوص کشتی propeller شفت بلبرینگ و بلبرینگ، کشویی کشویی، ماشین آلات صنعتی ماشین مدل، قرقره، Axion، دسته، قاب قاب دید و لغزنده و غیره ..

از آنجا که منابع در حال حاضر بسیار نادر است در سال های گذشته، رشد تنها در قلمرو Guangxi است، اما در سال های اخیر اساسا پاک، در حال حاضر تنها در ویتنام و دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا هنوز. بنابراین مبلمان آهن توجه بیشتری به خود جلب کرده است!