تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طبقه بندی و شناسایی مبلمان جامد
Dec 25, 2017

طبقه بندی مبلمان جامد چوب

1. مبلمان جامد چوب جامد: مبلمان جامد چوب جامد 100٪ چوب جامد خالص است، و مبلمان با کل چوب استفاده می شود.

2. مبلمان جامد چوب: مبلمان چوب جامد به مبلمان ساخته شده از چوب چوب جامد و یا چوب جامد چوب، و تمام محتویات چوب جامد بین 80٪ -95٪ است.

3. مبلمان چوب ترکیبی: محتوای چوب جامد مبلمان ترکیبی چوب تنها ممکن است بین 60٪ تا 80٪ باشد.

چوب چوب چوبی خوب است - چوب معمولی واقعی

راش: چوب بسیار زیبا، چوب سخت، تراکم بالا و نقص های بسیار کمی است، اساسا هیچ نوع برش چوب نیست. حتی تولید کنندگان مبلمان راش معمولا رنگ نمی کنند، اما پس از پرداخت سطح با روغن تنگ شفاف، برای حفظ رنگ اصلی چوب و دانه چوب. کاج: بوی بسیار خوبی از عطر خوش طعم دارد، اما بسیار نرم است. در مبلمان جامد چوب ارزان تر است. کیفیت ظاهر بافت کاج فنل، مبلمان ساده و ظریف تمیز برای کودکان بسیار مناسب است. چوب گیلاس: برمه چوب گیلاس بهترین است. مواد و رنگ یکنواخت هستند، بافت راست تر است، ساختار خوب و یکنواخت است. این یک کلاس نسبتا مسکونی است، اما یک اشکال بزرگ این است که رنگ چوب بسیار عمیق و قرمز است، به طور کلی باید مبلمان چینی را، که خیلی محبوب و مدرن نیست، انجام دهد. اما این نوع مبلمان بسیار خوب است و بسیار کار می کند. چوب کامفور: رایحه قوی، که حاوی کافور، روغن فرار است، برخی از کمد های داخلی را با چوب کامفور، ضد پشه اثر خوب است، اما برخی از مردم نمی تواند طعم و مزه. بلوط سفید: این نوع چوب بیشتر مورد استفاده در مبلمان اروپایی است. بلوط دارای بسیاری از ریشه ها است. مالزی، اندونزی و کره جنوبی همه مالزی دارند، اما کره بهترین است. چوب خوب همیشه در مکان های سرد تولید می شود. چوب گرمسیری سریع رشد می کند و مواد آن خیلی خوب نیستند.

چه نوع از مبلمان چوب جامد از مبلمان خوب است - در زیر قطعه چوب ماهون، سپس برخی از مواد جامد مبلمان جامد چینی را معرفی و ببینید که چه نوع مبلمان جامد از بهترین است. به گفته تحلیلگران، مبلمان ماهون در املاک و مستغلات مینگ و چینگ همیشه اهمیت مواد چوب را به خود جلب کرده است. به عنوان مثال، نام "سه پایه" مبلمان چوب ماهون با استفاده از چوب با کیفیت بالا چوب دار با شاخه سیاه اسید آسیای جنوب شرقی است و چوب آن سخت و بافت با شکوه است. این متعلق به بهترین مواد مبلمان چینی جامد است.

بر طبق گفته تحلیلگران، گلابی زرد، چوب ساندویچ قرمز: کشور در گلابی هنان و زنجبیل چوب ساندویچ هند. این دو نوع چوب اساسا خارج از چاپ بوده و قیمت این نوع مبلمان چوب ماهون معمولا صدها هزار و ده میلیون است. شاخه سیاه شاخه: این نیز یک نوع از مبلمان ماهون است که می تواند برای نسل منتقل شود. رزو: رادیکال چینی بر اهمیت "چوب ماهون قدیمی" از چوب کریستال در جنوب شرقی آسیا ساخته شده است. درخت گلابی ارغوانی جنوب شرقی، چوب مرغ بالدار: درخت گلابی قاره آسیای جنوبی، کیفیت و قیمت آن بهتر از شاخه شایع اسید آمریكای جنوبی و آفریقا است. درختان میوه ای آفریقای جنوبی و آفریقایی: مبلمان چوبی چوب قارچ آفریقای جنوبی و آکواریوم طولانی مدت است اما ارزش این مجموعه را ندارد.

چه نوع چوب چوب جامد چوب است -

به گفته تحلیلگران، این مبلمان بسیار مناسب برای مبلمان چوب جامد Euclidean است و مقدمه ای ساده برای چندین مبلمان چوب معمولی است. توس: چرخ سالیانه آن کمی آشکار است، بافت آن مستقیم و واضح است، ساختار مواد ظریف، نرم و صاف است، و بافت نرم یا متوسط ​​است. توس است الاستیک است. در هنگام خشک کردن آن آسان است که از بین برود و پیچیده شود و پوشیدنی نیست. به گفته تحلیلگران، توس یک چوب متوسط ​​است و هر دو چوب جامد و چوب معمول هستند. به گفته تحلیلگران، استان های جنوبی مبلمان، دکوراسیون از گسترده ترین استفاده می شود: مواد نرم، آسان خشک کردن، انقباض کوچک، آلیس ترک، دوام خوب، پردازش آسان، سطح جامد، قدرت قوی و به راحتی تقسیم، خواص پیوند خوب است. کلاس چوب خاکستر: با توجه به تحلیلگران، عملکرد تزئینی خوب، ظریف بودن، ظاهر ساده، بافت مستقیم، ساختار، الگوهای زیبا، مقاومت در برابر خوردگی خشن، مقاومت در برابر آب خوب، پردازش آسان اما آسان نیست خشک کردن، چقرمگی، چسب، رنگ رنگ، عملکرد خوب مبلمان، دکوراسیون داخلی استفاده از چوب. گردو: به گفته تحلیلگران، چوب براق، بافت مستقیم یا مات، ساختار کمی خشن، خشک شدن آهسته است، اما چوب به راحتی پیچیده نیست، سختی خوب، پردازش آسان، سطح برش صاف. خواص خمشی، رنگ و چسبندگی خوب است و ناخن ها قوی هستند.

چگونه می توان مبلمان چوب جامد را تشخیص داد

به گفته تحلیلگران، زمانی که انتخاب شده است، نه تنها بدانید که چه نوع مبلمان چوب خوب است، بلکه همچنین می داند چگونه مبلمان چوب جامد را تشخیص دهد. راهنمایی های زیر می تواند به شما در تبدیل شدن به متخصص در خرید و خرید کمک کند. به گفته تحلیلگران، اول از همه می بینید که آیا دانه دانه روشن در سطح پانل مبلمان وجود دارد. اگر وجود داشته باشد، نگاه کنید به اینکه آیا پشت صفحه محل سکونت همان الگوی مشابهی دارد، اگر وجود داشته باشد، می تواند به طور کلی به عنوان چوب خالص جامد شناخته شود، و مصرف کنندگان باید به آن توجه کنند. یکی دیگر از راه های ساده این است که نگاه کنید به گره، در جایی که زخم ها، اگر هر دو طرف یک اسکار چوب مشابه، همچنین می تواند مبلمان جامد چوب جامد را تایید کرد. در مرحله دوم، بررسی کنید که آیا چوب در هیئت مدیره یا کشو خشک و سفید است، آیا بافت تنگ و ظریف است، بوی تند، آیا تکنولوژی پردازش سطحی خوب است یا اینکه پانل صاف است یا خیر نقاشی ها یا حباب ها در نقاشی وجود دارد. شناسایی مبلمان چوب جامد خوب نیست، بلکه برای تست اینکه آیا بخش نیروی جامد است و اینکه آیا در هیئت مدیره یک کرک روشن وجود دارد. حرکت رومیزی، کشیدن کشوها، درهای درب کابینت، تست لغزش طبیعی است.