تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توان جداول و صندلی چوب جامد را حفظ کرد؟
Dec 25, 2017

حتی طراحی ساده جداول و صندلی چوب جامد به راحتی می توانید یک رستوران گرم و راحت ایجاد کنید. البته، اگر جداول و صندلی های چوب جامد ما لذت بردن از زیبایی را به ما تحمیل کنند، ما نیز باید آن را به طور منطقی حفظ کنیم.

1، جداول و صندلی های چوبی قرار داده شده، باید مسطح قرار داده شود، اغلب جلوگیری از صندلی در شرایط ناپایدار و طرح استفاده از سست، مانع سوکت داخلی، سوئیچ، لامپ و مبلمان دیگر، و از دیوار 5-10CM به تهویه، همچنین نباید در منطقه بسیار مرطوب قرار داده شود، مانع از برانگیختن مایع، افتادن طولانی شود. تهویه مطبوع در کنار اجاق گاز در دسترس نیست، و آن را آسان به کرک و تغییر شکل دهید.

2. روی میز جامد چوب، لازم است از اجسام نوشیدنی، مواد شیمیایی یا گرمای بیش از حد بر روی سطح اجتناب کنید، به طوری که از رنگ طبیعی سطح چوب اجتناب کنید. اگر مواد بشقاب، زمانی که خاک بیشتر، پیشنهاد استفاده از مواد شوینده خنثی رقیق شده با آب گرم برای تمیز کردن یک بار دیگر برای پاک کردن آب، به یاد داشته باشید با یک پارچه نرم خشک برای پاک کردن لکه های آب باقی مانده، به طور کامل پاک، و سپس استفاده از تعمیر و نگهداری موم لهستانی، حتی اگر انجام شود. توجه داشته باشید برای تمیز کردن و نگهداری روزانه، به منظور ساخت مبلمان چوبی.

3، تقریبا تمام جداول ترس از گرما است. جداول و صندلی چوب جامد استثنایی نیستند. بنابراین، هنگام استفاده از پد گرم بر روی میز، لازم است از پد عایق حرارتی استفاده کنید. در غیر این صورت، پس از صرف غذا، تنها یک دایره از مقیاس سفید روی میز است و خلق و خوی خوب نیز به نه آسمان پرواز می کند. در مواجهه با خاک سفید روی میز، می توانید از دستورالعمل کوچک حذف کنید: جدول جداول سفارشی سفید سفید، در دسترس با پنبه روغن کافور، علامت سفید در طول مقیاس به جلو و عقب بریزید. اگر میخواهید خاکی سفید بر روی شیشه بشویید، می توانید نفتی را در جایی که خاک سفید وجود دارد بریزید و سپس آن را با جوراب های قدیمی پاک کنید.

4، چطور صندلی ها و صندلی های چوب جامد خراشیده می شوند؟ مشکل سقوط در میزها و صندلیها بیشتر در خانوادههای دارای فرزند یافت می شود. بچه های کنجکاو و فعال اغلب در زندگی شما شگفتی ایجاد می کنند. اغلب اوقات، همیشه احساس خیلی دیر می کنید. نگران نباشید، شما می توانید این مشکل را حل کنید: رنگ جداول و صندلی چوبی را می توان برای رنگ آمیزی کار مکمل در جای زخمی ها، رنگ خشک کرد، و سپس به طور موثر موم بالا. با استفاده از یک پچ کف چوبی، می توانید به راحتی خش های کوچک روی میز و صندلی را نیز حذف کنید.

5، مبلمان چوب سخت چوب، لازم است به دو نفر برای بلند کردن، بلند کردن نور نور، کشیدن سخت، صلیب و یا تلفن همراه، همه انتقال، انتقال نور از هم جدا نیست. پس از حرکت خوب است، لطفا قسمت های چفت و بست طرح را بچرخانید، و قطعات را به صورت اشکال تمایز و تبدیل نکنید.

6، از اشیاء سنگین استفاده نکنید تا به ظاهر یک میز یا صندلی چوب جامد ضربه بزنید، یا چیزهایی را روی میز بریزید تا از آسیب دیدن ظاهر جلوگیری کنید. اقلام بیش از حد سنگین نباید به طور مستقیم بر روی میز یا لبه جدول گذاشته شوند، بنابراین مرکز جاذبه ناپایدار یا تخلیه می شود و حتی پاها در جدول ترک خورده اند.