تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه یک صندلی راحت را انتخاب کنید
Dec 25, 2017

صندلی راحت برای کارکنان اداری بسیار مهم است، اما چگونه یک صندلی راحت را انتخاب کنید، به دنبال bigay john برای معرفی نکات کلیدی 3: ابتدا در زیر صندلی تفاوت است، این 3 نقطه است که معمولا صندلی کاملا غیرممکن است.

1. آستر

ساده ترین راه برای قضاوت بر کیفیت دست صندلی، بازو صندلی است به پشت صندلی یا صندلی، ریل های جانبی متصل در پشت صندلی، زمانی که پشت و پشت دست و پنجه نرم می تواند باقی بماند اساسا همان نقطه نظر، بنابراین شما می توانید پشتیبانی از دست راحت است. بازوی صندلی به صندلی صندلی متصل است. هنگامی که صندلی عقب روشن می شود، زاویه صندلی صندلی با پشت صندلی متناقض است و باعث می شود که بازو به عقب بیفتد. ساختار دستبند به راحتی راحت نیست، اما ساده ترین راه برای آزمایش کیفیت صندلی است، زیرا این طراحی ساده برای نشان دادن نگرش سازنده صندلی کافی است.


2. پشتیبانی کمر

هنگامی که به راحتی صندلی می آید، مهم ترین بخش صندلی کمر است. به نظر نمی رسد تفاوت بین دور کمر و براکت وجود دارد، زیرا اگرچه بسیاری از صندلی ها دارای پشتیبانی کمر، احساس ناراحتی می کنند. در حقیقت، پشتیبانی کمر نسبتا بالا از بخش فنی کلی صندلی است. مکانیسم های مکانیکی مکانیکی متصل به کل صندلی وجود دارد. البته، روش تست عملی ترین کار این است که صرف نظر از همه نوع حالت، بدون اینکه پشت صندلی می تواند به طور کامل از پشت برسد، به تنهایی نشسته است. علاوه بر این، سطح بالایی صندلی، مانند صندلی دفتر تن سنجی، می تواند قبل و بعد از کمر تنظیم شود و راحت تر به موقعیت راحتیشان نزدیک شود.


3. قدم زدن به قدرت

وزن افراد مختلف متفاوت است و قدرت شیب عقبی یکسان نیست. اما تماسی از صندلی های معمولی ثابت شده است، باعث می شود وزن کمتر مردم قادر به نگه داشتن، و افراد بدن سنگین در یک بار بستگی دارد، نه تنها بدون حس تحمل، بلکه آسان به نشستن و خاموش . و راه حل ما این است که ما می توانیم دستی دستی قدرت کشش را تنظیم، به طوری که هر کس می تواند قدرت خود را وزن خود را پیدا کنید، بنابراین هر دفتر صندلی بدن انسان دارای حس منحصر به فرد از مناسب است.


یک جفت: نه