تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > دانش > محتوای
مهارت قرار دادن مبل در اتاق نشیمن
Dec 25, 2017

مهارت های زیادی در مبل در اتاق نشیمن وجود دارد. مهمترین مسئله این است که با مبل های اتاق نشیمن مطابقت داشته باشیم و تنها به درستی مطابقت داشته باشیم می تواند سبک و طعم اتاق نشیمن را برجسته نماید.

1، سبک وای: با مبل بزرگ به عنوان بدن اصلی، مجهز به دو صندلی یک نفره یا مبلمان صندلی مبل مصنوعی محل قرار دادن، می تواند یک احساس تجمع و محفظه تشکیل، که مناسب تر برای یک خانواده شلوغ است.


2، یک کلمه: برای یک اتاق نشیمن مستطیلی کوچکتر، مبل باید در امتداد دیوار قرار داده شود و در مقابل میز قهوه قرار داده شود، که می تواند به طور موثر فضای ذخیره شده را افزایش داده و دامنه فعالیت را افزایش دهد.


3 نوع گوشه: یک مبل سه نفره و یک مبل دو نفره می تواند یک الگوی مشابه L را که تقریبا دو طرف است شکل دهد. این مناسب ترین اتاق نشیمن است که می تواند قواعدی را که توسط فضای مربع به ارمغان می آورد، شکست دهد.


4، L نوع: با توجه به طول واقعی اتاق نشیمن (پیشرفته خوب) انتخاب دو یا سه مبل به عنوان بدن اصلی، و سپس یک مبل راحتی یوزر را با مسابقه انتخاب کنید، ترکیب شده به شکل "L"، وسط با یک میز چای کوچک، اتاق نشیمن پر از عرض اتاق نشیمن مستطیلی است.


5، دو مرکز: مناسب برای اتاق نشیمن بزرگ و مکرر. دو منطقه تفریحی را تنظیم کنید و سپس به صندلی تقسیم کنید، که به دو فضای صحبت تقسیم می شود، می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و نسبتا مستقل باشند.


6، نوع متورم: یک مبل کامل می تواند در یک موقعیت واحد قرار داده شود و یک شکل "S" ایجاد شود. این بسیار هوشمند و عملی است. در جای اشتباه، شما فقط می توانید جدول جانبی را که می تواند به عنوان رمان توصیف شود قرار دهید.


7، تقارن: طرح متقارن مناسب برای طرح فضایی با مکالمه به عنوان عملکرد اصلی، عمدتا برای اتاق نشیمن سنتی فراغت گاه، با حس قوی محل و مناسب برای استفاده از خانه های سخت است.


یک جفت: چگونه به راحتی مبل راحتی چرم را تمیز کنید؟

بعدی: چگونگی شناسایی مبل چرمی؟