تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > دانش > محتوای
روش نگهداری از کمد چوب جامد
Dec 25, 2017

تعمیر و نگهداری کمربند چوب جامد و تمیز کردن آن نه تنها اجازه می دهد که کمد جامد چوب برای حفظ ظاهر زیبا برای همیشه، بلکه افزایش طول و طول عمر کمد لباس چوب جامد. به طور کلی، نگهداری از گنجه جامد عمدتا از تمیز کردن سطح کمد، پیشگیری از خرابکاری و بازرسی قطعات اتصال است.

1، درب کابینت را تمیز نگهدارید، و هیچ چیز دیگر و گرد و غبار در مسیر وجود ندارد. هنگام تمیز کردن، یک پارچه نیمه مرطوب می تواند برای پاک کردن کابینت و درب استفاده شود و از استفاده از مواد پاک کننده خورنده جلوگیری کند. گرد و غبار مسیر را می توان با یک جارو برقی یا یک برس کوچک تمیز کرد، و قطعات فلزی مانند کابینت، میله کشویی و غیره با پارچه خشک پاک می شوند.

2، باید از اشیاء سنگین و نیشابورها از ضربه زدن به مسیر جلوگیری کند، کابینت و درب را خراشیده کند، و جانبی کابینت نمیتواند آب و سایر حلالهای مایع را لمس کند، به طوری که از لرزش جلوگیری شود.

3، اجازه دهید آن تنفس، و یا به طور منظم استفاده از رطوبت، به منظور جلوگیری از بدن، لباس و باکتری خام خام. استفاده از ترکیبات معطر کمتری با مواد شیمیایی برای حذف کمد لباس، زیرا آنها احتمالا سبب آسیب رساندن به لباس می شوند.

4، کمد چوبی به طور معمول با یک پارچه تمیز برای تمیز کردن، اگر خاک وجود دارد، شما می توانید از صابون یا مواد شوینده مناسب استفاده کنید بی طرف، با پارچه مرطوب.

5، کمربند سبک راه آهن استفاده شده برای مدت زمان طولانی، سر و صدا یک پدیده طبیعی است. به منظور اطمینان از اینکه خیاط صاف و صاف است، لطفا هر 2-3 ماه یک بار روغن روغن را به طور مرتب در کنار کمربند بالا و پایین قرار دهید.

6، هنگامی که هوای اتاق یا هوا خیلی مرطوب است، لطفا به طور منظم درب و پنجره ها را تهویه کنید و بسته های کوچکی از آهک خشک یا دیگر ظروف شیشه ای را در گوشه ی کمد قرار دهید تا از قالب و پانل درب جلوگیری شود. .

7، کمد را در محل نور مستقیم خورشید قرار ندهید، تا از چوب نابود نگردید یا شکننده در زیر نور باشد.

8، درب کشویی طولانی، گرد و غبار ممکن است یک پدیده افتادگی آدامس، شما می توانید چسب دو طرفه استفاده کنید؛ ترک موضع موقعیت locator، با یک پیچ گوشتی شکاف برای فشار سمت صفحه alignment positioner به مفصل متراکم می تواند؛ کشویی درب پیمایش کج، چپ راست تنظیم چپ پایین دور از "سست" علامت در سمت راست یا پایین چرخ "تنگ" نشانه.

9، هنگام استفاده از یک درب فشار، ابتدا باید ببینیم که آیا دست از درون بیرون می آید، اگر یک پیشانی وجود داشته باشد، ابتدا باید صاف باشد، در غیر این صورت کابینه جانبی یا دست کشیدن آسیب دیده خواهد بود.


یک جفت: نه

بعدی: خرید کمد جامد چوب