تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > دانش > محتوای
خرید و فروش قفسه چوب چوب جامد
Dec 25, 2017

در زندگی واقعی، قفسه چوب چوب جامد بسیار بیشتر از مواد فلزی استفاده می شود، زیرا قفسه چوب از چوب جامد سنگین تر از مواد فلزی است، به طوری که آن را نقش موثر تعادل بازی. و قفسه چوب چوب جامد آسان است به خوردن مواد فلزی. بنابراین مهارت خرید یک چوب چوب جامد چوب چیست؟ چطوری در مورد قفسه کشویی چوب چوب واقعی؟

انتخاب و خرید کلیدهای چوب جامد

اصل عملی: در دنیای واقعی، قفسه چوبی کوارته عملی تر از مواد فلزی است، زیرا قفسه چوبی کوبی کمی سنگین تر از مواد فلزی است، به طوری که آن را نقش تعادل را بازی کند.

اصل زیبایی: به طور کلی، حس مدرن مواد فلزی قوی تر است. و چوب معمولا ساده و ساده است.

اصول اقتصادی: فلز و چوب کواتراک و قیمت نسبی بالاتر است و چوب پنبه پلاستیکی ارزان تر خواهد بود.

اصل حفاظت از محیط زیست و سلامت: کلاه لباس با توجه به مواد مختلف و مواد مختلف رنگ سطحی متفاوت است به سلامت بدن انسان.

درمان سطح: در حال حاضر، بازرگانان در بازار رنگ های سمی و فرمالدئید را برای صرفه جویی در هزینه ها و افزایش رقابت قیمت ها انتخاب می کنند که در بلندمدت تاثیر زیادی بر سلامت انسان می گذارد.

مواد: محصولات فلزی و چوب جامد به طور کلی برای سلامتی بد نیست، اما محصولات پلاستیکی نیاز به توجه به بعضی مواد یا مواد با کیفیت کم تاثیر می گذارد بر سلامت.

تکنیک همپوشانی قفسه چوب چوب جامد

سازگاری سبک: قفسه لباس معمولا در اتاق خواب یا رختکن قرار می گیرد. سبک رک کت باید با سبک اتاق خواب یا رختکن سازگار باشد و این خیلی ناگهانی نخواهد بود.

هماهنگی رنگ: رنگ قفسه کت را باید با کلاه فرنگی یا کلاه پوشش داده شود تا به هماهنگی و یکپارچگی کل برسد.

مطابق اندازه: اندازه رک کت با طول لباس خود و تعداد لباس حلق آویز مطابقت دارد. اگر کلاه های بلند زیادی وجود داشته باشد، باید یک قفسه بلند بلند را انتخاب کنید. اگر کلاه خود را قطع کنید، ارتفاع قفسه ی کت می تواند کمی پایین تر باشد.


یک جفت: مواد مختلف مبلمان اتاق نشیمن چگونه به انجام تعمیر و نگهداری

بعدی: نه