تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > دانش > محتوای
چگونه مبلمان چوب واقعی و دروغ را تشخیص دهیم
Dec 25, 2017

فروش بازار مبلمان خیره کننده است. در عین حال، فروش مبلمان بالا، متوسط ​​و پایین بسیار داغ است و شکایت افزایش می یابد. "جامد چوب" و "فرمالدئید فرمالدئید" و شعارهای دیگر چشمگیر است، اما بازار مبلمان چوب با موفقیت، مصرف کنندگان دچار دغدغه واقعی هستند.

خریداران دانا فریب خورده اند

قرمز، چوب بلوط، چوب لاستیکی، بلوط و خاکستر مانچو ریان ...... چگونه مصرف کنندگان عادی می توانند به راحتی آن را تشخیص دهند؟ انواع مواد مبلمان، مصرف کننده عادی دشوار است برای تشخیص.

در واقع، در حال حاضر با چوب لاستیکی به عنوان بلوط ظاهر می شود، به ویژه به عنوان چیزهایی از چوب بلوط آمریکایی نیز بسیار رایج است، نه خریداران دانشمند به راحتی فریب خورده است. "مبلمان جامد چوب جامع به این معنی است که تمام مواد چوب بدون پردازش مجدد هستند و از چوب استفاده نمی کنند پانل های پایه ای است. "یک کمد لباس معمولی با شش یا هفت نوع چوب است." در حال حاضر، تا زمانی که چوب جامد بیش از 30٪ باشد، می توان آن را چوب جامد چوب نامید، اما ممکن است فقط مواد اصلی را به عنوان جامد چوب، و برخی از مواد افزودنی از چوب تقلید از طریق درمان پوست ساخته شده است.

مشاهده دقیق و شناخت "چوب جامد دروغین"

بنابراین، چگونه می توان واقعی مبلمان چوب واقعی را شناسایی کرد؟ انتخاب مبلمان چوب جامد باید برای نام تجاری خوب باشد. سه نوع "چوب جامد جعلی" در بازار وجود دارد.

نوع اول شایع ترین است، یعنی چوب چوب جامد به سطح مبلمان متصل شده است، که بسیار شبیه به مبلمان جامد چوب جامد از سطح است. تا زمانی که مصرف کننده مراقب آن باشید، می توان آن را به راحتی شناسایی کرد.

راه دوم این است که بلوک های چوبی عمیق چوبی را به «صفحه انگشت» به عنوان ماده پایه مبلمان جامد چوب جامد، و سپس آنها را به چوب جامد بیرونی متصل کنید. بعضی از کسب و کارها به اصطلاح مبلمان خالص چوب جامد را به فروش می رسانند؛ در واقع، استفاده از کمکی یکی دیگر از چوب های نسبتا ارزان است، نمی دانند که خریدار و یا خریدار تمایل دارند پول خرج کنند.

طبقه سوم جعل است که اخیرا در بازار ظاهر شد و به سختی می تواند توسط مصرف کنندگان پیدا شود. این نوع ترفندهای پردازش مبلمان، جلوی چوب است و طرف مقابل، صفحه نازک انگشت است، و موقعیت مرکزی هیئت مدیره، انواع تخته سه لا و حتی انواع چوب زباله است. مصرف کننده می تواند به دقت موقعیت سوراخ سوراخ را بررسی کرده و مانند سوراخ پین و دسته را کنترل کند تا ببیند آیا بین هر لایه وجود دارد یا خیر.

بخش کسب و کار برای یادآوری به مردم، در خرید مبلمان، ممکن است کسب و کار را مجبور به ارائه شواهد دقیق از کالاهای مادی و مشخص شده در قرارداد، که نه تنها می تواند به طور موثر جلوگیری از اختلافات، بلکه می تواند به عنوان اسناد قانونی در حقوق از


یک جفت: چگونگی شناسایی مبل چرمی؟

بعدی: چوب جامد چوب رول نوع فرود