تماس با ما
MOB: +8618659606653
پست الکترونیکی: kermit_scf@aliyun.com
آدرس: پارک صنعتی Xingtai، شهرستان چانگتی، Zhangzhou، فوجیان، چین
صفحه اصلی > دانش > محتوای
مواد مختلف مبلمان اتاق نشیمن چگونه به انجام تعمیر و نگهداری
Dec 25, 2017

برای ایجاد یک حس مد از خانه، انتخاب مبلمان در مواد بی پایان است. در حال حاضر، مبلمان در بازار می تواند تقریبا به سه دسته تقسیم می شود: مبلمان جامد چوب، مبلمان پارچه و مبلمان چرم. در نگهداری از مواد مختلف برای اتاق نشیمن مبلمان روش نگهداری طبیعی متفاوت خواهد بود.

نگهداری مبلمان چوبی در اتاق نشیمن

برای مبلمان چوبی، به احتمال زیاد در آب و هوای مرطوب تغییر شکل خواهد یافت. بنابراین، حفظ تهویه و محیط خشک و تمیز کردن سطح گره اغلب می تواند اثر تعمیر و نگهداری خوب را به دست آورد.

1، اجتناب از دمای بالا و خشک شدن

از آنجا که مبلمان مبلمان چوب طبیعی است، آن را دارای ویژگی های گیاهان است، بنابراین آن را نباید قرار داده شده در می تواند مستقیم به محل در خورشید، همچنین نه به هوا گرمایش شده است "منفجر"، اگر شما نیاز به بستن پنجره ، در پرده های آفتابی قوی، تا رنگ ناپدید شود، و میز چوبی باید به طور مستقیم از اجتناب از تماس با غذاهای داغ، غذا، دود سبز نابود شود. معمولا مبلمان را خشک کن، اغلب به تهویه داخلی، از محیط زیست در حالت مرطوب اجتناب کنید.

2، دافع را تمیز کنید

برای عشق به افراد پاک، آنها احتمالا هر روز روزانه را تمیز می کنند، اما لازم به ذکر است که آب گرم، آب نمک یا ضد عفونی شدن آب، پارچه های شستشو را بیشتر نکنید، در معرض الکل، ناخن لهستانی و سایر مواد خورنده قرار نگیرید. آن را به رنگ سطح مبلمان آسیب می رساند. بهترین راه این است که استفاده از گرد و غبار را به رگولیت سطح و یا با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

3، موم معمولی

پرداخت معمولی موم نیز بسیار مهم است، معمولا زمان تعمیر و نگهداری کلیدی سه ماهه. ابتدا از یک پارچه نرم برای پاک کردن سطح گرد و غبار سطح استفاده کنید، و مبلمان را بر روی سطح به طور مساوی لهستانی، بعد با پارچه نرم تمیز برای لهستانی، همچنین عملکرد نور نایائو را در نگه داشتن نور و مبلمان ماندگار افزایش می دهد.

نگهداری مبلمان مبلمان اتاق پارچه

پارچه های پارچه ای پارچه و دارای ویژگی های تمیز و جایگزینی آسان در هر زمان، مواد نرم به راحتی آسیب می رساند، معمولا تا زمانی که تمیز کردن منظم می تواند سطح پاک را حفظ، اما اگر این نوع از تشک بزرگ، علاوه بر عادی کار تمیز کردن، بلکه از طریق استفاده منطقی برای رسیدن به اثر بهتر نگهداری.

1، کاهش اصطکاک در منطقه تماس

اغلب افراد اغلب سعی می کنند از لبه تشک به نشیمن برنخورند، روی تشک نشوید و تشک را حفظ کنید، طول عمر را افزایش دهید؛ به طور منظم استفاده از ماتس براق کننده، سر و گردن و یا انتهای عقب و پایان، به طوری که استرس تناسب اندام تمایل به یکنواخت، به طور متوسط ​​خانواده 3 ماه باید جایگزین یک بار؛ تشک بهار باید با قرار دادن یک پتو یا پوشش پنبه برای کاهش اصطکاک، عمر طولانی را به قطعات تماس در رختخواب بپردازد.

2. مدیریت صحیح

اگر می خواهید تخت را عوض کنید، هنگام قرار دادن باید روی ثبات قرار دهید، بهترین در چهار گوشه پد فرود با پله ویژه ای خوب است، به طوری که برای حفظ ثبات ساختار کلی، در همان زمان در دست زدن از تشک استفاده نکنید، از طناب گره خورده برای جلوگیری از برخورد نیرو استفاده نکنید، به طوری که اجتناب از تشک و یا مشاجره ساختار داخلی سطح آسیب دیده است.

ترس از مبلمان چرم گریس یا خراشیدن است. هنگام تمیز کردن از آب استفاده نکنید. این می تواند به آرامی با تمیز کردن چرم مخصوص با پارچه خشک پاک شود. برای یک خانواده با یک حیوان خانگی یا یک کودک، با گربه، نخود توله سگ یا کودک کوچک با یک جسم تیز در سطح مبلمان مراقب باشید.

اتاق نگهداری مبلمان اتاق چمدان

1. تمیز کردن منظم

آب مستقیم را ندهید: مراقبت از پوست چرم مبل بسیار مهم برای تنفس است، به طوری که تمیز کردن منظم برای جلوگیری از منافذ سطوح پوست، جلوگیری از انسداد گرد و غبار، خالص کردن با پنبه خالص یا ابریشم پس از تمیز کردن مرطوب، پاک کردن نیز می تواند از BILIZHU یا پرداخت موم و سپس اسپری را دوباره تمیز نگه دارید. اگر روغن به طور تصادفی آلوده، پارچه پنبه قابل استفاده، حوله محو شده در مقدار آب معطر آب خنک را پاک کنید، سپس خشک با یک پارچه خشک، با آب پاک نمیشود. پس از تمیز کردن، مبل چرم را می توان بر روی چسب تمیز کننده چرم ویژه، اسپری کرد، مکرر ابریشم را با ابریشم پاک کنید تا از پیری قشر پوست جلوگیری شود.

2. جلوگیری از نور مستقیم خورشید

در نزدیکی مبلمان چرم باید از نور مستقیم خورشید جلوگیری شود و به طور مستقیم با گرما و گرما گرما تماس نداشته باشد، در غیر این صورت به پیری و بدتر شدن قشر مغز منجر خواهد شد.


یک جفت: جداول چوب جامد و صندلی چگونه برای از بین بردن صدمات

بعدی: خرید و فروش قفسه چوب چوب جامد